Lopar ostrov Rab - Apartmány pro 2-4 osoby

Box Image 1 Box Image 2

Lopar ostrov Rab - Apartmány Ostrogović

Lopar je malé turistické městečko pro velké zážitky. Nachází se na ostrově Rabu v jeho severní části. Při zmínce o Loparu se první asociace, která vytane na mysli, týká jeho nejznámějšího obyvatele, kameníka Marina, který je zakladatelem malého státu San Marino, s nímž je obec Lopar blízce spojená. Lopar oplývá písečnými plážemi (má jich dokonce 22), a ta nejznámější je zároveň i nejdelší - Rajská pláž. Se svou délkou 1,5 kilometru patří k nejdelším na pobřeží Jadranu. Právě tyto početné písečné pláže jsou největším lákadlem pro turisty, aby navštívili Rab respektive Lopar.
Pokud máte v úmyslu strávit svoji dovolenou v Loparu v soukromém ubytování; jsou Apartmani Ostrogović tím pravým místem pro Vás. Apartmány se nacházejí pouhých 150 metrů od Rajské pláže a díky své malé vzdálenosti od pláže jsou ideální volbou pro rodiny, a zvláště pro ty s malými dětmi.
Rodina Ostrogovićů se již více než 15 let věnuje turizmu, a to je také největším důkazem jejich kvality a profesionality.
Apartmány
jsou pro 2-4 osoby. Pokoje jsou dvoulůžkové a každý pokoj má vlastní balkón. Každý apartmán má kuchyni vybavenou nádobím a veškerými pomůckami pro vaření, a jednu nebo dvě koupelny. Apartmány mají SAT/TV a zajištěné parkovací místo. Před domem se nachází malé hřiště pro děti a také zahradní gril.
Doufáme, že svoji dovolenou strávíte v Loparu a že se ubytujete v našich apartmánech.

Uvidíme se v Loparu.
Hezký pozdrav
Rodina Ostrogović

 

 

Kroatien Český

Apartmány pro 2 osoby
Apartmány pro 4 osoby
Studio pro 2 osoby
Video